• Baseball
  • Basketball
  • Boxing
  • College Football
  • Cricket
  • Cycling
  • Football
  • Golf
  • Handball
  • Horse Racing
  • Ice Hockey
  • MMA Fight
  • Motorsports
  • NFL
  • Others
  • Rugby
  • Tennis
  • Volleyball
  • 4 Sun
  • 5 Today
  • 6 Tue
  • 7 Wed
4 Dec

Yesterday, Sunday

05:00

Melbourne Victory W vs Wellington Phoenix W Live!

W-League - Australia

05:00

Adelaide United W vs Western United W Live!

W-League - Australia

05:00

Tokyo Verdy Beleza W vs Sanfrecce Hiroshima W Live!

06:00

Nanjing City vs Shanghai Jiading Live!

League One - China

06:00

Suzhou Dongwu vs Beijing Baxy Live!

League One - China

06:00

Zibo Cuju vs Jiangxi Liansheng Live!

League One - China

06:00

Qingdao Youth Island vs Xinjiang Tianshan Live!

League One - China

07:00

HK U23 vs Eastern Live!

Premier League - Hong-Kong

07:30

Shandong Luneng vs Shenzhen Ruby FC Live!

Super League - China

07:30

Eastern District vs Happy Valley Live!

07:30

Wing Yee vs Hoi King Live!

07:30

Citizen AA vs Central & Western Live!

07:30

Shatin vs Kowloon City Live!

07:30

Kwai Tsing vs South China Live!

07:30

Yuen Long vs North District Live!

08:00

Rangers vs Wong Tai Sin Live!

08:30

Sudeva vs Minerva Punjab Live!

I-League - India

09:00

Persis Solo vs Persija Live!

Liga 1 - Indonesia

09:00

Universitatea Alexandria W vs Fairplay Bucureşti W Live!

Liga 1 Feminin - Romania

09:00

Vasas Femina W vs SSU Poli Timişoara W Live!

Liga 1 Feminin - Romania

09:00

Ladies Târgu Mureş W vs Universitatea Galaţi W Live!

Liga 1 Feminin - Romania

09:00

Zakynthos vs Lefkimmi Live!

Gamma Ethniki - Group 3 - Greece

09:45

HEBC vs Paloma Live!

Oberliga - Hamburg - Germany

10:00

Csikszereda MC vs Banat Girls W Live!

Liga 1 Feminin - Romania

10:00

Fethiyespor vs Kırklarelispor Live!

10:00

Siirt İl Özel İdaresi vs Halide Edip Adıvar Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

10:00

Hannover 96 U19 vs Union Berlin U19 Live!

U19 Bundesliga - Germany

10:00

Augsburg U19 vs Mainz 05 U19 Live!

U19 Bundesliga - Germany

10:00

Eintracht Trier U19 vs Stuttgart U19 Live!

U19 Bundesliga - Germany

10:00

Unterhaching U19 vs Eintracht Frankf U19 Live!

U19 Bundesliga - Germany

10:00

Borussia Dortmund U19 vs MSV Duisburg U19 Live!

U19 Bundesliga - Germany

10:00

Fortuna Düsseldorf U19 vs Borussia M’bach U19 Live!

U19 Bundesliga - Germany

10:00

Paderborn U19 vs Schalke 04 U19 Live!

U19 Bundesliga - Germany

10:00

Karcag SE vs Tiszafuredi VSE Live!

NB III - Keleti - Hungary

10:00

Gyirmót II vs Videoton II Live!

NB III - Nyugati - Hungary

10:00

Puskás II vs Csornai SE Live!

NB III - Nyugati - Hungary

10:00

Újpest II vs Hódmezővásárhely Live!

NB III - Közép - Hungary

10:00

Paksi SE II vs Dunaújváros-Pálhalma Live!

NB III - Közép - Hungary

10:00

MTK Budapest II vs Ferencváros II Live!

NB III - Közép - Hungary

10:00

Alashkert vs Ararat Live!

Premier League - Armenia

10:00

Atlètic Club d’Escaldes vs Penya Encarnada Live!

10:00

Formentera vs Prat Live!

10:00

Madrid 2021 FP vs Galapagar Live!

10:30

Udon Thani vs Chiangmai FC Live!

Thai League 2 - Thailand

10:30

Manisa BBSK vs Keçiörengücü Live!

1. Lig - Turkey

10:30

Yeni Çorumspor vs Menemen Belediyespor Live!

10:30

Kapaz vs Sumqayıt Live!

10:30

Real Betis II vs Sanluqueño Live!

10:30

Navalcarnero vs CF Talavera Live!

10:30

Trival Valderas vs RSC Internacional Live!

10:30

Real Aranjuez vs Rayo Vallecano II Live!

10:30

Getafe II vs Las Rozas Live!

10:30

Canillas vs Ursaria Live!

10:30

Collado Villalba vs Alcobendas Sport Live!

10:30

Subiza vs Cantolagua Live!

10:30

Huesca II vs Robres Live!

10:30

Hamrun Spartans vs Santa Lucía Live!

Premier League - Malta

10:30

Pietà Hotspurs vs Birkirkara Live!

Premier League - Malta

10:45

Siete Villas vs Torina Live!

10:45

Moneni Pirates vs Young Buffaloes Live!

Premier League - Eswatini

11:00

Atlético Paso vs CD Coria Live!

11:00

Chiangmai United vs Phrae United Live!

Thai League 2 - Thailand

11:00

Encamp vs Esperança d’Andorra Live!

11:00

Amed vs 24 Erzincanspor Live!

11:00

Batman Petrolspor vs Isparta 32 Spor Live!

11:00

Afjet Afyonspor vs Arnavutköy Belediyespor Live!

11:00

Sivas Belediyespor vs Düzcespor Live!

11:00

Erokspor vs İnegölspor Live!

11:00

Nazilli Belediyespor vs Somaspor Live!

11:00

Ankaraspor vs Bayburt İÖİ Live!

11:00

Kırşehir Belediyespor vs Karacabey Belediyespor Live!

11:00

Utaş Uşakspor vs Zonguldak Kömürspor Live!

11:00

Pazarspor vs Hekimoğlu Trabzon Live!

11:00

Balıkesirspor vs Adıyaman 1954 Live!

11:00

Altındağ Belediyesispor vs Nevşehir Belediyespor Live!

3. Lig - Group 1 - Turkey

11:00

Ağrı 1970 vs Amasyaspor 1968 Live!

3. Lig - Group 1 - Turkey

11:00

Eskişehirspor vs Kütahyaspor Live!

3. Lig - Group 1 - Turkey

11:00

Anadolu Selçukspor vs Edirnespor Live!

3. Lig - Group 1 - Turkey

11:00

Karaköprü Belediyespor vs Elazığspor Live!

3. Lig - Group 1 - Turkey

11:00

1954 Kelkit Belediyespor vs Yeni Orduspor Live!

3. Lig - Group 1 - Turkey

11:00

Kahramanmaraşspor vs Ergene Velimeşespor Live!

3. Lig - Group 2 - Turkey

11:00

Ofspor vs Karaman Belediyespor Live!

3. Lig - Group 2 - Turkey

11:00

Elazığ Belediyespor FK vs Ayvalıkgücü Belediyespor Live!

3. Lig - Group 2 - Turkey

11:00

76 Iğdır Belediyespor vs Bayrampaşaspor Live!

3. Lig - Group 2 - Turkey

11:00

Orduspor 1967 vs Gümüşhanespor Live!

3. Lig - Group 2 - Turkey

11:00

Kestelspor vs Eynesil Belediyespor Live!

3. Lig - Group 2 - Turkey

11:00

Darıca Gençlerbirliği vs Kırıkkale Büyük Anadolu Live!

3. Lig - Group 2 - Turkey

11:00

Osmaniyespor vs Çankaya FK Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

11:00

Akhisar Belediye vs Kepez Belediyespor Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

11:00

Arguvan Belediyespor vs Artvin Hopaspor Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

11:00

Tepecikspor vs Muş Menderesspor Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

11:00

Erbaaspor vs Fatsa Belediyespor Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

11:00

Bursa Yıldırımspor vs 68 Aksaray Belediyespor Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

11:00

Sapanca Gençlikspor vs Bergama Belediyespor Live!

3. Lig - Group 3 - Turkey

11:00

Athletic Club II vs Cornellà Live!

11:00

Amorebieta vs Atlético Baleares Live!

11:00

Numancia vs Real Unión Live!

11:00

San Fernando CD vs Linares Deportivo Live!

11:00

Linense vs AD Ceuta FC Live!

11:00

Moncarapachense vs União de Leiria Live!

11:00

Shijiazhuang Y. J. vs Wuhan Three Towns Live!

Super League - China

11:00

Valencia W vs Atletico Madrid W Live!

Primera División Femenina - Spain

11:00

Sporting Huelva W vs Deportivo Alavés Live!

Primera División Femenina - Spain

11:00

Real Avilés vs Burgos Promesas Live!

11:00

Arenteiro vs Ourense CF Live!

11:00

Bergantiños vs Zamora Live!

11:00

Lleida Esportiu vs Ibiza Islas Pitiusas Live!

11:00

Terrassa vs Mallorca II Live!

11:00

Peña Deportiva vs Espanyol II Live!

11:00

Saguntino vs Ebro Live!

11:00

Manresa vs Badalona Live!

11:00

San Roque Lepe vs Cádiz II Live!

11:00

Ucam Murcia vs El Ejido Live!

11:00

Juventud Torremolinos vs Cartagena LU II Live!

11:00

Vélez vs Mar Menor Live!

11:00

Xerez Deportivo vs Recreativo Huelva Live!

11:00

Utrera vs Sevilla Atletico Live!

11:00

Guadalajara vs Unión Adarve Live!

11:00

Socuéllamos vs Atlético Madrid II Live!

11:00

Cacereño vs Gimnástica Segoviana Live!

11:00

Melilla vs Montijo Live!

11:00

Lagos vs Angrense Live!

11:00

Diocesano vs Estepona Live!

11:00

Córdoba II vs Bollullos Live!

11:00

Gerena vs Rota Live!

11:00

Sevilla III vs Ayamonte Live!

11:00

Lealtad vs Llanes Live!

11:00

Condal vs Covadonga Live!

11:00

Real Titánico vs L’Entregu Live!

11:00

Ceares vs Sporting Gijón II Live!

11:00

Cayón vs Naval Live!

11:00

Vilassar Mar vs Montañesa Live!

11:00

Rapitenca vs Pobla Mafumet Live!

11:00

Castelldefels vs Peralada Live!

11:00

Orihuela vs Levante II Live!

Tercera División RFEF - Group 6 - Spain

11:00

Torrent vs Villarreal III Live!

Tercera División RFEF - Group 6 - Spain

11:00

Pozuelo Alarcón vs RSD Alcalá Live!

11:00

Móstoles vs Torrejón Live!

11:00

Marbella vs Almería II Live!

11:00

Motril vs Málaga II Live!

11:00

Torre del Mar vs Arenas Armilla Live!

11:00

El Palo vs Torreperogil Live!

11:00

Penya Independent vs Andratx Live!

11:00

Real Murcia II vs Muleño Live!

11:00

Miajadas vs Plasencia Live!

11:00

Fuente Cantos vs Moralo Live!

11:00

Calamonte vs Trujillo Live!

11:00

Montehermoso vs Azuaga Live!

11:00

Olivenza vs La Estrella Live!

11:00

Berceo vs Racing Rioja II Live!

11:00

Yagüe vs Peña Balsamaiso Live!

11:00

Ejea vs Binéfar Live!

11:00

CDJ Tamarite vs Épila Live!

11:00

Talavera II vs Villacañas Live!

11:00

SC Villa vs Maroons Live!

Premier League - Uganda

11:00

Valadares Gaia W vs Torreense W Live!

11:00

Zejtun Corinthians vs Swieqi United Live!

Challenge League - Malta

11:00

Kenkre vs Gokulam Live!

I-League - India

11:00

Naft Al-Janoob vs Duhok Live!

11:00

Al Hudod vs Al Karkh Live!

11:00

Foinikas N. Epidavrou vs Pyliou Live!

Gamma Ethniki - Group 4 - Greece

11:00

Racing Murcia vs Lorca Deportiva Live!

11:00

Toledo vs Atlético Tomelloso Live!

11:00

Kortrijk vs Excelsior Live!

11:00

Heart OF Midlothian vs Almeria Live!

11:00

Almeria vs Heart OF Midlothian Live!

11:15

Farul Constanta vs FC Botosani Live!

11:15

PS TIRA vs Dewa United Live!

Liga 1 - Indonesia

11:15

Excelsior W vs PSV/Eindhoven W Live!

11:30

Villafranca vs Don Álvaro Live!

11:30

Kasetsart FC vs Rayong FC Live!

Thai League 2 - Thailand

11:30

Spal vs Modena Live!

11:30

Sassuolo W vs Parma W Live!

Serie A Women - Italy

11:30

Guangzhou R&F vs SHANGHAI SIPG Live!

Super League - China

11:30

Wuhan Zall vs Changchun Yatai Live!

Super League - China

11:30

Juventus U23 vs Sangiuliano City Live!

11:30

Cerdanyola del Vallès vs Tona Live!

11:30

Maracena vs Ciudad de Torredonjimeno Live!

11:30

Jerez vs Arroyo Live!

11:30

Atlético Pueblonuevo vs Llerenense Live!

11:30

Ludogorets vs Levski Sofia Live!

Cup - Bulgaria

11:30

Cercle de Joachim vs Petite Rivière Noire Live!

Mauritian League - Mauritius

11:45

Vitoria vs Portugalete Live!

12:00

Nairobi City Stars vs Talanta Live!

FKF Premier League - Kenya

12:00

Tusker vs AFC Leopards Live!

FKF Premier League - Kenya

12:00

Bandari vs KCB Live!

FKF Premier League - Kenya

12:00

Kisumu All Stars vs Migori Youth Live!

Super League - Kenya

12:00

Silibwet vs Shabana Live!

Super League - Kenya

12:00

Assad vs Kibera Black Stars Live!

Super League - Kenya

12:00

Bansko vs Balkan Botevgrad Live!

Third League - Southwest - Bulgaria

12:00

Chavdar Etropole vs Septemvri Sofia II Live!

Third League - Southwest - Bulgaria

12:00

Marek vs Levski Rakovski Live!

Third League - Southwest - Bulgaria

12:00

Slavia Sofia II vs Botev Ihtiman Live!

Third League - Southwest - Bulgaria

12:00

CSKA 1948 Sofia III vs Slivnishki geroy Live!

Third League - Southwest - Bulgaria

12:00

Levski Sofia II vs Pirin Razlog Live!

Third League - Southwest - Bulgaria

12:00

Berane vs Grbalj Live!

12:00

Suphanburi vs Nakhon Si Thammarat Live!

Thai League 2 - Thailand

12:00

Bayer Leverkusen W vs Turbine Potsdam W Live!

12:00

Meppen vs FC Koln W Live!

12:00

Durham W vs Bristol City W Live!

12:00

MTK Budapest vs Gyirmot SE Live!

12:00

Csakvar vs Gyori ETO FC Live!

12:00

MTE 1904 vs Soroksar Live!

12:00

Budafoki LC vs Tiszakecske FC Live!

12:00

Bekescsaba 1912 vs Ajka Live!

12:00

Dorogi FC vs Pécsi MFC Live!

12:00

Szentlőrinc SE vs Kazincbarcikai Live!

12:00

Wolfsburg U19 vs Werder Bremen U19 Live!

U19 Bundesliga - Germany

12:00

Hertha Zehlendorf U19 vs Magdeburg U19 Live!

U19 Bundesliga - Germany

12:00

Hoffenheim U19 vs Astoria Walldorf U19 Live!

U19 Bundesliga - Germany

12:00

Köln U19 vs Preußen Münster U19 Live!

U19 Bundesliga - Germany

12:00

Putnok VSE vs Sényő Carnifex Live!

NB III - Keleti - Hungary

12:00

BKV Előre vs Diósgyőr II Live!

NB III - Keleti - Hungary

12:00

DEAC vs Füzesgyarmati Live!

NB III - Keleti - Hungary

12:00

Hajdúszoboszlói SE vs FC Hatvan Live!

NB III - Keleti - Hungary

12:00

Eger vs Kisvárda II Live!

NB III - Keleti - Hungary

12:00

Pénzügyőr vs Tiszaújváros Live!

NB III - Keleti - Hungary

12:00

BVSC vs Békéscsaba II Live!

NB III - Keleti - Hungary

12:00

Jászberényi Vasas vs Vasas II Live!

NB III - Keleti - Hungary

12:00

Kelen vs Budaörs Live!

NB III - Nyugati - Hungary

12:00

Zsámbéki SK vs Zalaegerszegi TE II Live!

NB III - Nyugati - Hungary

12:00

Nagykanizsai ULE vs Kaposvar Live!

NB III - Nyugati - Hungary

12:00

Veszprém vs Balatonfüredi Live!

NB III - Nyugati - Hungary

12:00

Érdi VSE vs Komárom Live!

NB III - Nyugati - Hungary

12:00

Móri SE vs Bicskei Live!

NB III - Nyugati - Hungary

12:00

Teskánd vs Tatabánya Live!

NB III - Nyugati - Hungary

12:00

Bánk vs ESMTK Live!

NB III - Közép - Hungary

12:00

Cegledi VSE vs Kecskeméti TE II Live!

NB III - Közép - Hungary

12:00

PTE-PEAC vs Majosi Live!

NB III - Közép - Hungary

12:00

Monori Se vs Honvéd II Live!

NB III - Közép - Hungary

12:00

Iváncsa vs Szekszárd Live!

NB III - Közép - Hungary

12:00

Balassagyarmat VSE vs Dabas Live!

NB III - Közép - Hungary

12:00

Rot-weiss Erfurt vs Energie Cottbus Live!

12:00

Germania Halberstadt vs BSG Chemie Leipzig Live!

12:00

Greifswalder FC vs Luckenwalde Live!

12:00

CFC Hertha vs Dynamo Schwerin Live!

Oberliga - Nordost-Nord - Germany

12:00

Hansa Rostock II vs Optik Rathenow Live!

Oberliga - Nordost-Nord - Germany

12:00

Einheit Rudolstadt vs Einheit Wernigerode Live!

Oberliga - Nordost-Süd - Germany

12:00

Wacker Nordhausen vs Oberlausitz Neugersdorf Live!

Oberliga - Nordost-Süd - Germany

12:00

Concordia vs Tus Dassendorf Live!

Oberliga - Hamburg - Germany

12:00

Bremer Sv vs Weiche Flensburg Live!

Regionalliga - Nord - Germany

12:00

Hemelingen vs Oberneuland Live!

Oberliga - Bremen - Germany

12:00

Schwachhausen vs Werder Bremen III Live!

Oberliga - Bremen - Germany

12:00

Paris FC W vs Paris Saint Germain W Live!

12:00

Llapi vs Ballkani Live!

12:00

Pobeda vs Skopje Live!

12:00

Shkupi 1927 vs Bregalnica Štip Live!

12:00

Makedonija GjP vs Shkendija Live!

12:00

Tikveš vs Sileks Live!

12:00

Struga vs Akademija Pandev Live!

12:00

Real Zaragoza II vs Alzira Live!

12:00

Imortal Albufeira vs Rabo Peixe Live!

12:00

Apolonia Fier vs Skenderbeu Korce Live!

12:00

Gran Tarajal vs Las Palmas II Live!

Tercera División RFEF - Group 12 - Spain

12:00

Asteras Petriti vs Trikala Live!

Gamma Ethniki - Group 3 - Greece

12:00

Tenerife vs Brondby Live!

12:00

Tenerife vs Brondby Live!

12:15

Salam Zgharta vs Safa Live!

Premier League - Lebanon

12:15

Shabab Al Ghazieh vs Tripoli SC Live!

Premier League - Lebanon

12:30

Omonia Aradippou vs AE Zakakiou Live!

12:30

Montagnarde vs Lannion Live!

12:30

Dender vs Beerschot Wilrijk Live!

Challenger Pro League - Belgium

12:30

Wycombe vs Portsmouth Live!

League One - England

12:30

Reading W vs Tottenham Hotspur W Live!

12:30

Eintracht Mahlsdorf vs Makkabi Live!

Oberliga - Nordost-Nord - Germany

12:30

Neustrelitz vs MSV Neuruppin Live!

Oberliga - Nordost-Nord - Germany

12:30

Leher vs Union Bremen Live!

Oberliga - Bremen - Germany

12:30

Croatia Zmijavci vs Vukovar Live!

First NL - Croatia

12:30

UE Santa Coloma vs Inter Club d’Escaldes Live!

12:30

Bistra vs Dinamo OO Live!

Third NL - Sredite - Croatia

12:30

Omonia 29is Maiou vs Ahironas / Onisilos Live!

12:30

Olympiada Lympion vs Ethnikos Achna Live!

12:30

EN THOI Lakatamia vs ASIL Lysi Live!

3. Division - Cyprus

12:30

JSK vs Tshinkunku Live!

Ligue 1 - Congo-DR

12:30

Kalamata vs Episkopi Live!

Super League 2 - Greece

12:30

Eckernförder SV vs Pansdorf Live!

Oberliga - Schleswig-Holstein - Germany

12:30

Drouais vs Ouest Tourangeau Live!

12:30

Saint-Jean-le-Blanc vs Montlouis Live!

12:30

Chambray vs Bourges Foot 18 II Live!

12:30

Châteauroux II vs C’ Chartres II Live!

12:30

Cambuur vs Heracles Live!

12:35

Dibba Al Hisn vs Al-Jazira Live!

12:35

Emirates Club vs Al Ramms Live!

12:40

Bahla vs Al Seeb Live!

13:00

Bumamuru vs Musongati Live!

Ligue A - Burundi

13:00

Top Junior vs Kayanza United Live!

Ligue A - Burundi

13:00

Flambeau du Centre vs Bujumbura City Live!

Ligue A - Burundi

13:00

Tigre Noir vs Inter Star Live!

Ligue A - Burundi

13:00

Le Messager Ngozi vs Dynamik Live!

Ligue A - Burundi

13:00

Watford W vs Crawley Wasps W Live!

FA Women's Cup - England

13:00

Liskeard Athletic vs Oxford United W Live!

FA Women's Cup - England

13:00

Shabaab al Jabal vs Al Ahli Benghazi Live!

Premier League - Libya

13:00

Green Buffaloes vs Buildcon Live!

Super League - Zambia

13:00

Veria vs Almopos Live!

Super League 2 - Greece

13:00

FC Andorra vs FC Cartagena Live!

Segunda División - Spain

13:00

Adanaspor vs Goztepe Live!

1. Lig - Turkey

13:00

St. Pauli U19 vs Holstein Kiel U19 Live!

U19 Bundesliga - Germany

13:00

Lokomotive Leipzig vs Chemnitzer FC Live!

13:00

Staaken vs RSV Eintracht Live!

Oberliga - Nordost-Nord - Germany

13:00

SW Essen vs Kleve Live!

13:00

Victoria Clarholz vs Schermbeck Live!

13:00

Paderborn II vs FC Gutersloh Live!

13:00

TSV Steinbach II vs FC 1906 Erlensee Live!

Oberliga - Hessen - Germany

13:00

Rot-Weiß Walldorf vs Eintracht Stadtallendorf Live!

Oberliga - Hessen - Germany

13:00

Rugenbergen vs Hamburger SV III Live!

Oberliga - Hamburg - Germany

13:00

GW Siebenbäumen vs Heider SV Live!

Oberliga - Schleswig-Holstein - Germany

13:00

Spelle-Venhaus vs Ahlerstedt / Ottendorf Live!

Oberliga - Niedersachsen - Germany

13:00

Arminia Hannover vs Germania Egestorf Live!

Oberliga - Niedersachsen - Germany

13:00

Luneburger SK Hansa vs Rotenburger SV Live!

Oberliga - Niedersachsen - Germany

13:00

FT Braunschweig vs Schöningen Live!

Oberliga - Niedersachsen - Germany

13:00

Heeslinger SC vs Pattensen Live!

Oberliga - Niedersachsen - Germany

13:00

Eintracht Celle vs Bersenbrück Live!

Oberliga - Niedersachsen - Germany

13:00

Borussia Hildesheim vs Teutonia Ottensen Live!

Regionalliga - Nord - Germany

13:00

Holstein Kiel II vs Atlas Delmenhorst Live!

Regionalliga - Nord - Germany

13:00

Phönix Lübeck vs BW Lohne Live!

Regionalliga - Nord - Germany

13:00

Eintracht Norderstedt vs SSV Jeddeloh Live!

Regionalliga - Nord - Germany

13:00

Zira vs Turan Live!

13:00

Geita Gold vs Mtibwa Sugar Live!

Ligi kuu Bara - Tanzania

13:00

Musanze vs Rwamagana City Live!

National Soccer League - Rwanda

13:00

Rayon Sports vs Bugesera Live!

National Soccer League - Rwanda

13:00

Etincelles vs Gorilla Live!

National Soccer League - Rwanda

13:00

Racing Mechelen vs Beerschot VA II Live!

13:00

TOGB vs HV & CV Quick Live!

13:00

Hercules vs Groene Ster Live!

13:00

ADO ’20 vs UNA Live!

13:00

Dongen vs GVV Unitas Live!

13:00

Gemert vs Hsc 21 Live!

13:00

Baronie vs DEM Live!

13:00

OJC Rosmalen vs UDI ’19 Live!

13:00

Blauw Geel vs OSS ’20 Live!

13:00

Fortune Sacco vs Nairobi City Stars Live!

FKF Premier League - Kenya

13:00

Homeboyz vs Sofapaka Live!

FKF Premier League - Kenya

13:00

Police vs Ulinzi Stars Live!

FKF Premier League - Kenya

13:00

Talanta vs Kariobangi Sharks Live!

FKF Premier League - Kenya

13:00

Tusker vs GOR Mahia Live!

FKF Premier League - Kenya

13:00

Gaddafi vs Vipers Live!

Premier League - Uganda

13:00

Sporting CP W vs Damaiense W Live!

13:00

Larisa vs Thesprotos Live!

Super League 2 - Greece

13:00

Panathinaikos II vs Panserraikos Live!

Super League 2 - Greece

13:00

Diagoras vs PAOK II Live!

Super League 2 - Greece

13:00

Proodeftiki vs Kifisia Live!

Super League 2 - Greece

13:00

Mosta vs Zebbug Rangers Live!

Premier League - Malta

13:00

Valletta FC vs Gudja United Live!

Premier League - Malta

13:00

Vyzas Megara vs Ipato Live!

Gamma Ethniki - Group 3 - Greece

13:00

Tilikratis vs Digenis Neochori Live!

Gamma Ethniki - Group 3 - Greece

13:00

Chalkis vs Nafpaktiakos Live!

Gamma Ethniki - Group 3 - Greece

13:00

Apollon Parga vs Panagriniakos Live!

Gamma Ethniki - Group 3 - Greece

13:00

Fikis vs Panelefsiniakos Live!

Gamma Ethniki - Group 3 - Greece

13:00

Edessaikos vs Makedonikos Foufas Live!

Gamma Ethniki - Group 2 - Greece

13:00

Pontion Karagiannion vs Svoronos Live!

Gamma Ethniki - Group 2 - Greece

13:00

Elassona vs Dotieas Agias Live!

Gamma Ethniki - Group 2 - Greece

13:00

PAO Kristoni vs Ethnikos Neou Keramidiou Live!

Gamma Ethniki - Group 2 - Greece

13:00

Thyella Sarakinoi vs Kastoria Live!

Gamma Ethniki - Group 2 - Greece

13:00

Olympiakos Volos vs Kozani Live!

Gamma Ethniki - Group 2 - Greece

13:00

Pierikos vs Chaniotis Live!

Gamma Ethniki - Group 2 - Greece

13:00

Almyros Gaziou vs Moschato Live!

Gamma Ethniki - Group 5 - Greece

13:00

Agios Nikolaos vs Ethnikos Piraeus Live!

Gamma Ethniki - Group 5 - Greece

13:00

Fostiras vs Poros Live!

Gamma Ethniki - Group 5 - Greece

13:00

Agios Ierotheos vs Marko Live!

Gamma Ethniki - Group 5 - Greece

13:00

Tympaki vs Giouchtas Live!

Gamma Ethniki - Group 5 - Greece

13:00

Thyella Diastavroseos vs Agia Paraskevi Live!

Gamma Ethniki - Group 5 - Greece

13:00

Aris Petroupolis vs Keratsini Live!

Gamma Ethniki - Group 5 - Greece

13:00

Antheias-Aristinou vs Apollon Paralimniou Live!

Gamma Ethniki - Group 1 - Greece

13:00

Agrotikos Asteras vs Byron Kavala Live!

Gamma Ethniki - Group 1 - Greece

13:00

Aris Avato vs Nestos Chrisoupolis Live!

Gamma Ethniki - Group 1 - Greece

13:00

Kampaniakos Chalastra vs Orfeas Xanthi Live!

Gamma Ethniki - Group 1 - Greece

13:00

Kavala vs M. Alexandros Orfaniou Live!

Gamma Ethniki - Group 1 - Greece

13:00

Thermaikos Thermis vs Pandramaikos Live!

Gamma Ethniki - Group 1 - Greece

13:00

Poseidon Nea Michaniona vs Panthrakikos Live!

Gamma Ethniki - Group 1 - Greece

13:00

AE Mykonos vs Ermionida Live!

Gamma Ethniki - Group 4 - Greece

13:00

Ialysos vs Panargiakos Live!

Gamma Ethniki - Group 4 - Greece

13:00

Pangytheatikos vs Diavolitsi Live!

Gamma Ethniki - Group 4 - Greece

13:00

Panionios vs Aias Gastounis Live!

Gamma Ethniki - Group 4 - Greece

13:00

Paniliakos vs APS Patrai Live!

Gamma Ethniki - Group 4 - Greece

13:00

Aiolikos vs Rodos Live!

Gamma Ethniki - Group 4 - Greece

13:00

NAC Breda vs KV Mechelen Live!

13:00

Tambuti vs Manzini Wanderers Live!

Premier League - Eswatini

13:15

Homberg vs Monheim Live!

13:15

Sliema Wanderers vs Marsaskala Live!

Challenge League - Malta

13:15

Mbabane Swallows vs Nsingizini Hotspurs Live!

Premier League - Eswatini

13:30

Asaria vs Al-Ittihad Live!

Premier League - Libya

13:30

CFR 1907 Cluj vs Chindia Targoviste Live!

13:30

F91 Dudelange vs Victoria Rosport Live!

13:30

OFC Oostzaan vs De Treffers Live!

13:30

Viktoria Arnoldsweiler vs TuS BW Königsdorf Live!

13:30

Bonner SC vs Eintracht Hohkeppel Live!

13:30

Vreden vs Sportfreunde Siegen Live!

13:30

Sprockhovel vs Finnentrop / Bamenohl Live!

13:30

Sportfreunde Lotte vs Westfalia Rhynern Live!

13:30

Como W vs Fiorentina W Live!

Serie A Women - Italy

13:30

AC Milan W vs Roma W Live!

Serie A Women - Italy

13:30

Berg en Dal vs Retie Live!

13:30

Ranst vs Mariekerke Live!

13:30

Vorselaar vs Eendracht Zoersel Live!

13:30

Zepperen-Brustem vs Achel Live!

13:30

Zonhoven United vs Bregel Sport Live!

13:30

Torpedo Hasselt vs Park Houthalen Live!

13:30

Kleit Maldegem vs Grembergen Live!

13:30

Heikant Zele vs Sint-Denijs Sport Live!

13:30

Lauwe vs Excelsior Zedelgem Live!

13:30

Sassport Boezinge vs Wevelgem City Live!

13:30

Lorraine Arlon vs Longlier Live!

Provincial - Luxembourg - Belgium

13:30

Perwez vs Ixelles Live!

13:30

Saint-Josse vs Stockel Live!

13:30

Tubize II vs BX Brussels Live!

13:30

Solre-sur-Sambre vs Flénu Live!

13:30

RAEC Mons II vs Le Roeulx Live!

13:30

Péruwelz vs Courcelles Live!

13:30

Hornu vs PAC Buzet Live!

13:30

Montignies vs Luingnois Live!

13:30

Soignies Sports vs Gilly Live!

13:30

Molenbaix vs Belœil Live!

13:30

Ransart vs Antoing Live!

13:30

US Dinantaise vs Loyers Live!

13:30

Evelette-Jallet vs Chevetogne Live!

13:30

Nismes vs Beauraing Live!

13:30

Arquet vs Flavion-Morialmé Live!

13:30

Andennais vs Biesme Live!

13:30

Hannut vs Malmundaria Live!

13:30

Mélen-Micheroux vs Ougrée Live!

13:30

Wanze / Bas-Oha vs UCE Liège Live!

13:30

Ster-Francorchamps vs Sprimont II Live!

13:30

FC Eupen vs JS Fizoise Live!

13:30

Hombourg vs FC Du Geer Live!

13:30

Etoile de Faimes vs Elsautoise Live!

13:30

Aubel vs Beaufays Live!

13:30

Eendracht Mazenzele vs Stade Bierbeek Live!

13:30

Wambeek-Ternat vs Herent Live!

13:30

Liedekerke vs Veltem Live!

13:30

Rhodienne-De Hoek vs Linden Live!

13:30

Grimbergen vs Melsbroek Live!

13:30

Zulte Waregem II vs Eendracht Aalst Live!

13:30

Merelbeke vs Oudenaarde Live!

13:30

RFC Wetteren vs Erpe-Mere United Live!

13:30

Cappellen vs Sporting Hasselt Live!

13:30

Pepingen-Halle vs Mechelen II Live!

13:30

Diegem Sport vs Tongeren Live!

13:30

Binche vs Solières Sport Live!

13:30

Warnant vs Ganshoren Live!

13:30

Hamoir vs Acren-Lessines Live!

13:30

Gosselies Sports vs Entité Manageoise Live!

13:30

Léopold vs Tournai Live!

13:30

RES Durbuy vs Wallonne Ciney Live!

13:30

Raeren-Eynatten vs Marloie Sport Live!

13:30

Mormont vs Habay-la-Neuve Live!

13:30

Herstal vs Libramont Live!

13:30

Anzegem vs Wielsbeke Live!

13:30

Avanti vs Voorde Appelterre Live!

13:30

Elene-Grotenberge vs Wolvertem Merchtem Live!

13:30

Eppegem vs Roeselare Daisel Live!

13:30

Jong Lede vs VW Hamme Live!

13:30

Carnoux vs Corte Live!

National 3 - Group D - France

13:30

Dijon II vs Mâcon Live!

13:30

Nancy II vs Sarre Union Live!

13:30

Chantilly vs Lille II Live!

13:30

Vimy vs Croix Football IC Live!

13:30

Longueau vs Compiègne Live!

13:30

Tienen vs Hoogstraten Live!

13:30

Borgosesia vs Derthona Live!

13:30

Castellanzese vs Chisola Live!

13:30

Chieri vs Castanese Live!

13:30

Fossano vs Pinerolo Live!

13:30

Gozzano vs Fezzanese Live!

13:30

PDHAE vs Asti Live!

13:30

Stresa vs Sestri Levante Live!

13:30

Vado vs Legnano Live!

13:30

Arconatese vs Folgore Caratese Live!

13:30

Brusaporto vs Ponte San Pietro Live!

13:30

Desenzano Calvina vs Virtus Ciserano Bergamo Live!

13:30

Sona vs Seregno Live!

13:30

Città di Varese vs Caronnese Live!

13:30

Real Calepina vs Alcione Live!

13:30

Varesina vs USD Casatese Live!

13:30

Villa Valle vs Lumezzane Live!

13:30

Caldiero Terme vs Levico Live!

13:30

Campodarsego vs Portosummaga Live!

13:30

Este vs Luparense Live!

13:30

Legnago Salus vs Cjarlins Muzane Live!

13:30

Torviscosa vs Montecchio Maggiore Live!

13:30

Virtus Bolzano vs Adriese Live!

13:30

Cartigliano vs Villafranca Live!

13:30

Aglianese vs Bagnolese BP Live!

13:30

Correggese vs Salsomaggiore Live!

13:30

Corticella vs Sant’Angelo Live!

13:30

Crema vs Athletic Carpi Live!

13:30

Fanfulla vs Giana Erminio Live!

13:30

Ravenna vs Forli Live!

13:30

Real Forte Querceta vs Lentigione Live!

13:30

Sammaurese vs Pistoiese Live!

13:30

Scandicci vs Mezzolara Live!

13:30

Flaminia vs Seravezza Live!

13:30

Gavorrano vs Montespaccato Live!

13:30

Orvietana Calcio vs Ponsacco Live!

13:30

Pianese vs Arezzo Live!

13:30

Poggibonsi vs Ostia Mare Live!

13:30

Sangiovannese vs Città di Castello Live!

13:30

Sporting Trestina vs Livorno Live!

13:30

Tau Altopascio vs Grosseto Live!

13:30

Terranuova Traiana vs Ghivizzano Borgo Mozzano Live!

13:30

Chieti vs Vastese Live!

13:30

CynthiAlbalonga vs Termoli Calcio Live!

13:30

Montegiorgio vs AJ Fano Live!

13:30

Pineto vs Trastevere Live!

13:30

San Nicolò vs Roma City Live!

13:30

Sambenedettese vs Matese Live!

13:30

Team Nuova Florida vs Porto D’ Ascoli Live!

13:30

Tolentino vs Avezzano Live!

13:30

Atletico Uri vs Angri Calcio Live!

13:30

Casertana vs Portici Live!

13:30

Cassino vs Sorrento Live!

13:30

Lupa Roma vs Sarrabus Ogliastra Live!

13:30

Pomezia vs Ilvamaddalena Live!

13:30

Real Monterotondo Scalo vs Paganese Live!

13:30

Tivoli vs Nola 1925 Live!

13:30

Vis Artena vs USD Palmese Live!

13:30

Bitonto vs Martina Franca Live!

13:30

Cavese vs Casarano Live!

13:30

Matera vs Lavello Live!

13:30

Francavilla vs Gravina Live!

13:30

Gladiator vs Nocerina Live!

13:30

Molfetta Calcio vs Brindisi Live!

13:30

Nardò vs Afragolese Live!

13:30

Puteolana vs Barletta Live!

13:30

Albinoleffe vs Virtus Verona Live!

13:30

Vicenza Virtus vs Pergolettese Live!

13:30

Novara vs Arzignano Valchiampo Live!

13:30

Padova vs Trento Live!

13:30

Pro Patria vs Lecco Live!

13:30

Pro Sesto vs Piacenza Live!

13:30

PRO Vercelli vs Pordenone Live!

13:30

Renate vs Mantova Live!

13:30

Triestina vs Feralpisalo Live!

13:30

Messina vs AZ Picerno Live!

13:30

Catanzaro vs Virtus Francavilla Live!

13:30

Gelbison vs Latina Live!

13:30

Monterosi vs Viterbese Live!

13:30

Canicattì vs Paternò Live!

13:30

Castrovillari vs Ragusa Live!

13:30

Acireale vs Mariglianese Live!

13:30

Trapani 1905 vs San Luca Live!

13:30

Lamezia Terme vs Locri 1909 Live!

13:30

Santa Maria Cilento vs Licata Live!

13:30

Real Agro Aversa vs Vibonese Live!

13:30

Sancataldese vs Catania Live!

13:30

Don Bosco vs Saint Eloi Lupopo Live!

Ligue 1 - Congo-DR

13:30

Groupe Bazano vs Maniema Union Live!

Ligue 1 - Congo-DR

13:30

TP Mazembe vs Céleste Live!

Ligue 1 - Congo-DR

13:30

Vita Club vs Don Bosco Live!

Ligue 1 - Congo-DR

13:30

Sanga Balende vs Renaissance Live!

Ligue 1 - Congo-DR

13:30

Blessing vs Motema Pembe Live!

Ligue 1 - Congo-DR

13:30

Brétigny Foot vs Entente S St Gratien Live!

13:30

Mogoditshane Fighters vs Gaborone United Live!

Premier League - Botswana

13:45

Al-Qasim vs Al Najaf Live!

14:00

London Bees W vs Southampton WFC W Live!

FA Women's Cup - England

14:00

Union Saint-Gilloise II vs Jette Live!

14:00

Casale vs Sanremese Live!

14:00

Vigor Senigallia vs Vastogirardi Live!

14:00

Cittanova Interpiana vs Città Di Sant’Agata Live!

14:00

Newry City AFC vs Portadown Live!

Premiership - Northern-Ireland

14:00

UE Santa Coloma II vs Carroi Live!

14:00

Charlton Athletic W vs Sheffield United W Live!

14:00

Coventry United W vs Sunderland W Live!

14:00

Lewes W vs Crystal Palace W Live!

14:00

London City Lionesses vs Southampton W Live!

14:00

Blackburn Rovers W vs Birmingham City W Live!

14:00

Kozarmisleny FC vs Siofok Live!

14:00

Szeged 2011 vs Nyiregyhaza Live!

14:00

Liverpool W vs West Ham W Live!

14:00

Manchester City W vs Brighton W Live!

14:00

FC Differdange 03 vs Progres Niederkorn Live!

14:00

Fola Esch vs US Hostert Live!

14:00

Union Titus Petange vs UNA Strassen Live!

14:00

Ascoli vs como Live!

14:00

Bari vs Pisa Live!

14:00

Brescia vs Reggina Live!

14:00

Nuova Cosenza vs Perugia Live!

14:00

Genoa vs Cittadella Live!

14:00

Sudtirol vs Frosinone Live!

14:00

Hennef 05 vs Wegberg-Beeck Live!

14:00

Hürth vs Pesch Live!

14:00

Delbrücker SC vs Preußen Münster II Live!

14:00

Ennepetal vs Gievenbeck Live!

14:00

VfL Oldenburg vs Papenburg Live!

Oberliga - Niedersachsen - Germany

14:00

SV Drochtersen/assel vs Werder Bremen II Live!

Regionalliga - Nord - Germany

14:00

Shirak vs Banants Yerevan Live!

Premier League - Armenia

14:00

Blankenberge vs Moen Live!

14:00

Racing Waregem vs Oostnieuwkerke Live!

14:00

RUS Assenois vs Gouvy Live!

Provincial - Luxembourg - Belgium

14:00

Sporting Bruxelles vs Union Lasne-Ohain Live!

14:00

Saint-Michel vs Grez-Doiceau Live!

14:00

Etterbeek vs Genappe Live!

14:00

NSeth Berchem vs Kosova Schaerbeek Live!

14:00

Spy vs Condruzien Live!

14:00

Hoegaarden-Outgaarden vs Huldenberg Live!

14:00

Bodegem Kapelle United vs Fenixx BeigHum Live!

14:00

Westhoek vs Cercle Brugge II Live!

14:00

Sparta Petegem vs Dikkelvenne Live!

14:00

Londerzeel vs Lille Live!

14:00

Bocholt vs Turnhout Live!

14:00

Jeunesse Tamines vs RAS Monceau Live!

14:00

Ostiches vs Albert Quévy-Mons Live!

14:00

Jodoigne vs Braine Live!

14:00

Richelle United vs Aywaille Live!

14:00

Olympia Wijgmaal vs Wezel Live!

14:00

Bordeaux II vs Portes Entre Deux Mers Live!

14:00

Onet-le-Château vs Beziers Live!

14:00

Le Mée vs Ivry Live!

14:00

Les Mureaux vs Aubervilliers Live!

14:00

Knokke vs Thes Sport Live!

14:00

Liège vs Francs Borains Live!

14:00

Tre Penne vs San Giovanni Live!

14:00

Juvenes / Dogana vs Pennarossa Live!

14:00

Fiorentino vs Tre Fiori Live!

14:00

Cuando Cubango vs Desportivo Huíla Live!

14:00

Santa Rita vs CD Lunda-Sul Live!

14:00

Jamshedpur vs Kerala Blasters Live!

Indian Super League - India

14:00

BDF XI vs Masitaoka Live!

Premier League - Botswana

14:00

Al Ahly Shendi vs Al Rabta Kosti Live!

14:00

Hilal El-Fasher vs Kober Live!

14:00

Al-Ahly Merowe vs Hay Al Wadi Live!

14:00

Al Zoma Khartoum vs Al Shorta Live!

14:00

Al Ansar vs Al Ahed Live!

Premier League - Lebanon

14:00

Olympiakos Piraeus vs Standard Liege Live!

14:00

Adana Demirspor vs Maccabi Tel Aviv Live!

14:15

Frechen vs Freialdenhoven Live!

14:15

Union Nettetal vs Cronenberger SC Live!

14:30

Città di Fasano vs Team Altamura Live!

14:30

VfL Vichttal vs Siegburger SV Live!

14:30

Fortuna Köln II vs BCV Glesch / Paffendorf Live!

14:30

Hilden vs TuRU 1880 Düsseldorf Live!

14:30

SC St. Tönis vs MSV Düsseldorf Live!

14:30

TuS Erndtebruck vs ASC Dortmund Live!

14:30

Sagrada Esperança vs Sporting de Benguela Live!

14:30

Vita Club vs Maniema Union Live!

Ligue 1 - Congo-DR

14:30

UCAM Murcia II vs Unión Molinense Live!

14:30

ASVP vs La Cure Sylvester Live!

Mauritian League - Mauritius

14:45

Tuilla vs Avilés Stadium Live!

14:45

Llanera vs Valdesoto Live!

14:45

Torrellano vs Hércules II Live!

Tercera División RFEF - Group 6 - Spain

14:45

Palencia CF vs Bembibre Live!

15:00

Elche II vs Castellón II Live!

Tercera División RFEF - Group 6 - Spain

15:00

SGS Essen W vs Werder Bremen W Live!

15:00

Anorthosis vs Aris Live!

15:00

Swift Hesperange vs Wiltz Live!

15:00

US Mondorf-les-bains vs AS Jeunesse Esch Live!

15:00

Sanjoanense vs Anadia Live!

15:00

UE Engordany vs Ordino Live!

15:00

Alhama vs Villarreal W Live!

Primera División Femenina - Spain

15:00

Bragança vs Tirsense Live!

15:00

Pedras Salgadas vs Merelinense Live!

15:00

Amarante vs Vilar de Perdizes Live!

15:00

Dumiense vs Vianense Live!

15:00

Brito vs Monção Live!

15:00

Maria da Fonte vs AR São Martinho Live!

15:00

Camacha vs Gondomar Live!

15:00

Alpendorada vs Rebordosa Live!

15:00

Valadares Gaia vs Salgueiros Live!

15:00

Machico vs Lusitânia Lourosa Live!

15:00

Leça vs Guarda Desportiva Live!

15:00

Castro Daire vs Marítimo II Live!

15:00

Mortágua vs União Santarém Live!

15:00

Marinhense vs UD Rio Maior Live!

15:00

1º Dezembro vs Benfica Castelo Branco Live!

15:00

UD da Serra vs Sintrense Live!

15:00

Sertanense vs Coruchense Live!

15:00

Loures vs Arronches e Benfica Live!

15:00

Alcains vs Pêro Pinheiro Live!

15:00

Lusitano Évora 1911 vs FC Serpa Live!

15:00

Juventude Évora vs Atlético CP Live!

15:00

Oriental Dragon vs Ferreiras Live!

15:00

Vasco da Gama Vidigueira vs Olhanense Live!

15:00

Wiliete vs Sporting de Cabinda Live!

15:00

Revilla vs Escobedo Live!

15:00
15:00

Real Ávila vs Atlético Tordesillas Live!

15:00

Deportiva Minera vs La Unión Atlético Live!

15:00

Caspe vs Barbastro Live!

15:00

Cariñena vs Cuarte Live!

15:00

Illueca vs Utrillas Live!

15:00

Calamocha vs Almudévar Live!

15:00

Quintanar del Rey vs Villarrobledo Live!

15:00

Manchester 62 vs Glacis United Live!

15:00

Sporting Braga vs Famalicão W Live!

15:00

Vilaverdense W vs Marítimo W Live!

15:00

Albergaria vs Amora W Live!

15:00

Panthères vs Dynamo Unacob Live!

Championnat National - Benin

15:00

Réal Sport vs Tukunnin Live!

Championnat National - Benin

15:00

Dadjè vs Loto Popo Live!

Championnat National - Benin

15:00

Tonnerre vs Bani Gansè Live!

Championnat National - Benin

15:00

ASPAC vs Requins Live!

Championnat National - Benin

15:00

Police vs Eternel Live!

Championnat National - Benin

15:00
15:00

USSK vs Dragons Live!

Championnat National - Benin

15:00

Chabab Ben Guerir vs El Massira Live!

Botola 2 - Morocco

15:00

Wydad Fès vs CR Khemis Zemamra Live!

Botola 2 - Morocco

15:00

Rapide Oued ZEM vs Ittihad Khemisset Live!

Botola 2 - Morocco

15:00

France vs Poland Live!

World Cup - World

15:15

Racing Santander vs Lugo Live!

Segunda División - Spain

15:15

Izarra vs Brea Live!

15:15

River Ebro vs Varea Live!

15:30

Alfaro vs San Juan Live!

15:30

1º de Agosto vs Isaac de Benguela Live!

15:30

Almazán vs La Virgen del Camino Live!

15:30

Cieza vs CAP Ciudad de Murcia Live!

15:30

Comillas vs Calahorra II Live!

15:30

Marchamalo vs Conquense Live!

15:30

Olot vs Hércules Live!

15:30

ASFB vs RC Bobo-Dioulasso Live!

Ligue 1 - Burkina-Faso

15:30

Douanes vs RCK Live!

Ligue 1 - Burkina-Faso

16:00

Arosa vs Atlético Arteixo Live!

16:00

Altay vs Boluspor Live!

1. Lig - Turkey

16:00

Pontevedra vs Racing Ferrol Live!

16:00

Young Africans vs Tanzania Prisons Live!

Ligi kuu Bara - Tanzania

16:00

Cristo Atlético vs Compostela Live!

16:00

Gimnástica Torrelavega vs Langreo Live!

16:00

Coruxo vs Guijuelo Live!

16:00

Tarazona vs Cirbonero Live!

16:00

Tudelano vs Arnedo Live!

16:00

Arenas Getxo vs Gernika Live!

16:00

Yeclano vs Antequera Live!

16:00

Villanovense vs Don Benito Live!

16:00

Beira-Mar vs Resende Live!

16:00

Praiense vs Fabril Barreiro Live!

16:00

Paiosaco vs UD Ourense Live!

16:00

Barco vs Somozas Live!

16:00

Vimenor vs Tropezón Live!

16:00

Barakaldo vs Durango Live!

16:00

Badalona II vs Vilafranca Live!

16:00

San Cristóbal vs Grama Live!

16:00

Arandina vs Salamanca II Live!

16:00

CE Sant Jordi vs Platges Calvià Live!

16:00

Alcantarilla vs El Palmar Live!

16:00

Bullense vs Atlético Pulpileño Live!

16:00

Águilas vs UD Caravaca Live!

16:00

La Calzada vs Anguiano Live!

16:00

Haro Deportivo vs Agoncillo Live!

16:00

Vianés vs Casalarreina Live!

16:00

Oyonesa vs Náxara Live!

16:00

Atlético Monzón vs La Almunia Live!

16:00

Al Talaba vs Al Diwaniya Live!

16:00

Bakaridjan vs Police Live!

16:00

Onze Créateurs vs Yeelen Olympique Live!

16:00

Pafos vs Panathinaikos Live!

16:30

Sestao River vs Racing Rioja Live!

16:30

Audace Cerignola vs Crotone Live!

16:30

Fidelis Andria vs Juve Stabia Live!

16:30

Giugliano vs Foggia Live!

16:30

SS Monopoli vs Potenza Live!

16:30

Turris vs Avellino Live!

16:30

Caudal vs Praviano Live!

16:30

Al Hilal Port Sudan vs Alamal Atbara Live!

16:30

Tuti vs Al Hilal Omdurman Live!

16:30

Aris Thessalonikis vs Maccabi Haifa Live!

16:30

Aris vs Maccabi Haifa Live!

16:45

Mancha Real vs Granada II Live!

17:00

Deinze vs Waasland-beveren Live!

Challenger Pro League - Belgium

17:00

Arges Pitesti vs Rapid Live!

17:00

FC Santa Coloma II vs Engordany II Live!

17:00

Apollon Limassol vs AEL Live!

17:00

Benevento vs Palermo Live!

17:00

Gimnastic vs Sabadell Live!

17:00

Real Murcia vs Alcoyano Live!

17:00

SS Reyes vs Internacional de Madrid Live!

17:00

Celta de Vigo II vs Algeciras Live!

17:00

Academica vs Real Live!

17:00

Real Betis W vs Levante W Live!

Primera División Femenina - Spain

17:00

Arouca vs Leixoes Live!

Taça da Liga - Portugal

17:00

Marsa vs Tarxien Rainbows Live!

Challenge League - Malta

17:00

Qrendi vs Zurrieq Live!

Challenge League - Malta

17:00

Nouadhibou vs Inter Nouakchott Live!

Premier League - Mauritania

17:30

Atlético Bruces vs Cusco Live!

17:30

Eibar vs Huesca Live!

Segunda División - Spain

17:30

UE Sant Julia vs FC Santa Coloma Live!

17:30

Magpies vs Mons Calpe Live!

17:45

Hapoel Azor vs Hapoel Lod Live!

18:00

Stade d’Abidjan vs ASEC Mimosas Live!

Ligue 1 - Ivory-Coast

18:00

Stade Malien Bamako vs USC Kita Live!

18:30

Xerez vs Antoniano Live!

19:00

Alverca vs CF Os Belenenses Live!

19:00

England vs Senegal Live!

World Cup - World

19:30

CERFA vs Sporting Baie-Mahault Live!

Division d'Honneur - Guadeloupe

19:30

Gourbeyre vs Juventus Sainte-Anne Live!

Division d'Honneur - Guadeloupe

19:30

Harbour View vs Faulkland Live!

Premier League - Jamaica

20:00

Defensor LA Bocana vs Comerciantes Live!

20:00

Levante vs Malaga Live!

Segunda División - Spain

20:00

Cavalier vs Mount Pleasant Academy Live!

Premier League - Jamaica

20:00

Montego Bay United vs Humble Lions Live!

Premier League - Jamaica

20:15

Vere United vs Waterhouse Live!

Premier League - Jamaica

20:30

Cobán Imperial vs Xelajú Live!

22:00

Tivoli Gardens vs Dunbeholden Live!

Premier League - Jamaica

22:00

CD Olimpia vs CD Marathon Live!

23:00

Independiente Medellin vs Deportivo Pereira Live!

5 Dec

Today, Monday

00:00

Antigua GFC vs Achuapa Live!

07:30

Beijing Guoan vs Dalian Aerbin Live!

Super League - China

10:00

Marítimo U23 vs Rio Ave U23 Live!

10:00

Qaradağ Lökbatan vs MOIK Live!

10:00

Səbail II vs Araz Live!

10:00

Zaqatala vs Turan II Live!

10:30

Shahrdari Astara vs Omid Vahdat Live!

Azadegan League - Iran

10:30

Adana Demirspor vs Fortuna Sittard Live!

11:00

Hebei Zhongji vs Meizhou Kejia Live!

Super League - China

11:00

Tianjin Teda vs Guangzhou Evergrande FC Live!

Super League - China

11:00

Neftçi II vs FK Qəbələ II Live!

11:30

Henan Jianye vs Chengdu Better City Live!

Super League - China

11:30

Shanghai Shenhua vs Hangzhou Greentown Live!

Super League - China

11:30

Erbil vs Naft Live!

11:30

Al Kahrabaa vs Zakho Live!

12:00

Legia Warszawa vs Tychy 71 Live!

12:00

Millwall U21 vs Ipswich Town U21 Live!

12:40

City vs Al Nasr Live!

12:40

Al Bataeh vs Al Jazira Al Hamra Live!

12:40

Al Fujairah SC vs Hatta SC Live!

13:00

Polisi Tanzania vs Azam Live!

Ligi kuu Bara - Tanzania

13:00

Crewe Alexandra U21 vs Barnsley U21 Live!

13:00

Busoga United vs Bright Stars Live!

Premier League - Uganda

13:00

Apollon Pontou vs Apollon Larissa FC Live!

Super League 2 - Greece

13:00

Patronage Sainte-Anne vs Kondzo Live!

Ligue 1 - Congo

13:15

Kallithea vs AEK Athens II Live!

Super League 2 - Greece

13:45

Karbala vs Newroz Live!

13:45

Naft Maysan vs Al Sinaah Live!

14:00

Crystal Palace U21 vs Bristol City U21 Live!

Premier League Cup - England

14:00

Al Merreikh vs Haidob En Nahud Live!

14:00

Al Zawra’a vs Naft Al-Wasat Live!

15:00

Ararat-Armenia vs Pyunik Yerevan Live!

Premier League - Armenia

15:00

JS Talangaï vs Diables Noirs Live!

Ligue 1 - Congo

15:00

Sturm Graz vs Empoli Live!

15:00

Japan vs Croatia Live!

World Cup - World

16:00

LC Ba vs USFAS Bamako Live!

16:30

Al Ahli Khartoum vs Wad Nubawi Live!

16:30

Al Quwa Al Jawiya vs Al Shorta Live!

17:00

FCSB vs CS Mioveni Live!

17:00

Rizespor vs Pendikspor Live!

1. Lig - Turkey

17:00

Omonia Nicosia vs Karmiotissa Live!

17:00

Versailles vs Sedan Live!

18:00

Djoliba vs Bougouni Live!

18:30

Waasland-Beveren U21 vs Lierse K. U21 Live!

Reserve Pro League - Belgium

18:30

Sint-Truiden U21 vs Dender U21 Live!

Reserve Pro League - Belgium

19:00

Westerlo U21 vs Lommel U21 Live!

Reserve Pro League - Belgium

19:00

Deinze U21 vs Kortrijk U21 Live!

Reserve Pro League - Belgium

19:00

RWDM U21 vs AS Eupen U21 Live!

Reserve Pro League - Belgium

19:00

Excelsior Virton U21 vs KV Oostende U21 Live!

Reserve Pro League - Belgium

19:00

Hull City U21 vs Charlton Athletic U21 Live!

Premier League Cup - England

19:00

Newcastle United U21 vs Sheffield United U21 Live!

Premier League Cup - England

19:00

Brazil vs South Korea Live!

World Cup - World

19:30

Pescara vs Taranto Live!

19:45

Bradford (Park Avenue) vs AFC Telford United Live!

20:00

Ponferradina vs Burgos Live!

Segunda División - Spain

20:45

Mafra vs Vizela Live!

Taça da Liga - Portugal

22:00

Chapelton vs Portmore United Live!

Premier League - Jamaica

6 Dec

Tomorrow, Tuesday

00:30

Arnett Gardens vs Molynes United Live!

Premier League - Jamaica

06:30

Heilongjiang Lava Spring vs Shaanxi Changan Athletic Live!

League One - China

06:30

Guangxi Baoyun vs Qingdao Jonoon Live!

League One - China

06:30

Zibo Cuju vs Kunshan Live!

League One - China

08:30

Real Kashmir vs Sreenidi Deccan Live!

I-League - India

08:30

Persebaya Surabaya vs Barito Putera Live!

Liga 1 - Indonesia

10:00

Syunik vs Ararat II Live!

10:00

Farense U23 vs Estoril U23 Live!

10:00

Qarabağ II vs Zira II Live!

10:00

Mil-Muğan vs Sumqayıt II Live!

10:00

Keşlə II vs Kapaz II Live!

11:00

Rayo Majadahonda vs Real Madrid II Live!

11:00

Portimonense U23 vs Sporting CP U23 Live!

11:00

Fuenlabrada vs Mérida AD Live!

11:00

Unionistas de Salamanca vs Alcorcon Live!

11:30

Semen Padang vs Karo United Live!

Liga 2 - Indonesia

11:30

Persis Solo vs Cilegon United Live!

Liga 1 - Indonesia

11:30

Persija vs Pusamania Borneo Live!

Liga 1 - Indonesia

12:30

CO Medenine vs Jerba Live!

Ligue 2 - Tunisia

12:30

Jendouba Sport vs Oued Ellil Live!

Ligue 2 - Tunisia

12:30

Korba vs Bembla Live!

Ligue 2 - Tunisia

12:30

AS Marsa vs Mohammedia Live!

Ligue 2 - Tunisia

12:30

Rogba Tataouine vs AS Gabes Live!

Ligue 2 - Tunisia

12:30

Radès vs JS Kairouanaise Live!

Ligue 2 - Tunisia

12:35

Al Taawon vs Al Hamriyah Live!

12:40

Fursan Hispania vs Gulf Heroes Live!

12:45

AL Masry vs National Bank of Egypt Live!

Premier League - Egypt

12:50

Al-Dhafra vs Baynounah SC Live!

13:00

Peterborough United U21 vs Aston Villa U21 Live!

Premier League Cup - England

13:00

Gorica vs Bravo Live!

13:00

Mafra U23 vs Benfica U23 Live!

13:00

Welayta Dicha vs Fasil Ketema Live!

Premier League - Ethiopia

13:00

UPDF vs URA Live!

Premier League - Uganda

13:00

Arua Hill vs BUL Live!

Premier League - Uganda

13:00

Adama Kenema vs Legetafo Legedadi Live!

Premier League - Ethiopia

13:00

Étoile du Congo vs Nouvelle Génération Live!

Ligue 1 - Congo

13:00

Nathaly’s vs Inter Club Live!

Ligue 1 - Congo

13:00

Al-Akhdar vs Al-Suqoor Live!

Premier League - Libya

13:00

Atromitos vs Nottingham Forest Live!

13:00

Ried vs First Vienna Live!

13:00

Panetolikos vs Anderlecht Live!

13:30

Nottingham Forest U18 vs Manchester City U18 Live!

U18 Premier League - North - England

13:30

Asswehly vs Al Ahli Tripoli Live!

Premier League - Libya

13:30

Churchill Brothers vs Mohammedan Live!

I-League - India

14:00

Aşgabat vs Energetik Live!

Ýokary Liga - Turkmenistan

14:00

Merw vs Balkan Live!

Ýokary Liga - Turkmenistan

14:00

Otôho d’Oyo vs Léopards de Dolisié Live!

Ligue 1 - Congo

15:00

UD Logroñés vs Real Sociedad II Live!

15:00

Vizela U23 vs Famalicão U23 Live!

15:00

Gil Vicente U23 vs Sporting Braga U23 Live!

15:00

Jeunesse Unie de Kintélé vs CARA Brazzaville Live!

Ligue 1 - Congo

15:00

Cheminots vs V.Club Mokanda Live!

Ligue 1 - Congo

15:00

Morocco vs Spain Live!

World Cup - World

16:00

Bahardar vs Kedus Giorgis Live!

Premier League - Ethiopia

17:00

Maribor vs Radomlje Live!

17:00

La Nucía vs Intercity Live!

17:00

Mensajero vs Lanzarote Live!

Tercera División RFEF - Group 12 - Spain

17:00

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe vs FC Voluntari Live!

17:00

Petrolul Ploiesti vs U Craiova 1948 Live!

17:00

Unirea Slobozia vs Dinamo Bucuresti Live!

17:00

Galatasaray vs Villarreal Live!

18:00

Leganes vs Mirandes Live!

Segunda División - Spain

18:00

Oviedo vs Las Palmas Live!

Segunda División - Spain

18:00

FV Haaren vs Alemannia Aachen Live!

19:00

Badajoz vs Deportivo La Coruna Live!

19:00

Everton U21 vs Colchester United U21 Live!

Premier League Cup - England

19:00

Cambridge United vs West Ham Live!

19:30

Guilsfield vs Porthmadog Live!

FAW Championship - Wales

19:30

Briton Ferry vs Abergavenny Town Live!

FAW Championship - Wales

19:30

Ammanford AFC vs Pontardawe Town Live!

FAW Championship - Wales

19:30

Afan Lido vs Ynyshir Albions Live!

FAW Championship - Wales

19:30

Barry Town vs Cwmbran Celtic Live!

FAW Championship - Wales

19:30

llanelli AFC vs Trefelin Live!

FAW Championship - Wales

19:30

Carmarthen Town vs Taffs Well Live!

FAW Championship - Wales

19:30

Goytre United vs Llantwit Major Live!

FAW Championship - Wales

19:30

Cambrian & Clydach vs Swansea University Live!

FAW Championship - Wales

19:45

FC Halifax Town vs Dorking Wanderers Live!

19:45

Welwyn Garden City vs AFC Kempston Rovers Live!

19:45

Celtic II vs Berwick Rangers Live!

19:45

Rangers U21 vs East Kilbride Live!

19:45

Tranent Juniors vs Cumbernauld Colts Live!

19:45

Boreham Wood vs Oldham Live!

19:45

Braintree vs Oxford City Live!

19:45

Cheshunt vs Dover Live!

19:45

Dulwich Hamlet vs Chelmsford City Live!

19:45

Hampton & Richmond vs Taunton Town Live!

19:45

Hemel Hempstead Town vs Bath City Live!

19:45

Slough Town vs Concord Rangers Live!

19:45

Tonbridge Angels vs Eastbourne Borough Live!

19:45

Welling United vs Farnborough Live!

19:45

Worthing vs Ebbsfleet United Live!

19:45

Blyth Spartans vs Southport Live!

19:45

Curzon Ashton vs Darlington 1883 Live!

19:45

Farsley Celtic FC vs King’s Lynn Town Live!

19:45

Hereford vs Chorley Live!

19:45

Kettering Town vs Gloucester City Live!

19:45

Leamington vs Brackley Town Live!

19:45

Scarborough Athletic vs Peterborough Sports Live!

19:45

Spennymoor Town vs Boston United Live!

19:45

Herne Bay vs Billericay Town Live!

19:45

Hastings United vs Canvey Island Live!

19:45

Corinthian-Casuals vs Bishop’s Stortford Live!

19:45

AFC Hornchurch vs Folkestone Invicta Live!

19:45

Whitby Town vs Hyde United Live!

Non League Premier - Northern - England

19:45

Marske United vs Liversedge Live!

Non League Premier - Northern - England

19:45

Yate Town vs Chesham United Live!

19:45

Bracknell Town vs Plymouth Parkway Live!

19:45

Alvechurch vs Stratford Town Live!

19:45

Basford United vs Kings Langley Live!

19:45

Coalville Town vs Nuneaton Town Live!

19:45

AFC Rushden & Diamonds vs Tamworth Live!

19:45

Needham Market vs Hednesford Town Live!

19:45

Rushall Olympic vs Leiston Live!

19:45

Stowmarket Town vs Grays Athletic Live!

19:45

Wroxham vs Heybridge Swifts Live!

19:45

Hythe Town vs Sheppey United Live!

19:45

Beckenham Town vs Chichester City Live!

19:45

Runcorn Linnets vs Trafford Live!

19:45

Colne vs Witton Albion Live!

19:45

Hebburn Town vs Carlton Town Live!

19:45

Grantham Town vs Dunston UTS Live!

19:45

Hadley vs Cirencester Town Live!

19:45

AFC Dunstable vs Waltham Abbey Live!

19:45

Biggleswade Town vs Harlow Town Live!

19:45

Brentwood Town vs Bury Town Live!

19:45

Cliftonville FC vs Coleraine FC Live!

19:45

Glentoran vs Linfield Live!

20:00

Albacete vs Zaragoza Live!

Segunda División - Spain

20:45

Estoril vs Torreense Live!

Taça da Liga - Portugal

7 Dec

Wednesday

00:00

Zürich II vs FC Schaffhausen Live!

06:00

Hebei Kungfu vs Nanjing City Live!

League One - China

06:00

Sichuan Jiuniu vs Suzhou Dongwu Live!

League One - China

06:00

Shenyang Urban vs Qingdao Youth Island Live!

League One - China

10:00

Köpetdag Aşgabat vs Altyn Asyr Live!

Ýokary Liga - Turkmenistan

10:00

Şagadam vs Ahal Live!

Ýokary Liga - Turkmenistan

11:00

Rukh Vynnyky vs Chornomorets Live!

Premier League - Ukraine

11:00

Rajasthan United vs Kenkre Live!

I-League - India

11:00

Ajax vs FC Volendam Live!

11:30

Kalteng Putra vs Putra Delta Sidoarjo Live!

Liga 2 - Indonesia

11:30

Groupe Bazano vs Sanga Balende Live!

Ligue 1 - Congo-DR

11:30

Lubumbashi Sport vs Kuya Sport Live!

Ligue 1 - Congo-DR

12:00

Alexandria vs Dumbrăviţa Live!

12:00

Hertha Berlin vs Eintracht Braunschweig Live!

12:30

Abu Qair Semad vs Itehad Nabaroh Live!

Second League - Group C - Egypt

12:30

Pioneers vs El Magd Live!

Second League - Group C - Egypt

12:30

El Olympi vs Helal Aldabaa Live!

Second League - Group C - Egypt

12:30

Sporting Alexandria vs Dikernis Live!

Second League - Group C - Egypt

12:30

Kafr El Sheikh vs Tanta SC Live!

Second League - Group C - Egypt

12:30

El Mansura vs Al Masry Salloum Live!

Second League - Group C - Egypt

12:30

El Hamam vs Gomhoreyat Shebin Live!

Second League - Group C - Egypt

12:30

Baladiyyat Al Mehalla vs Proxy Live!

Second League - Group C - Egypt

12:30

Rangers vs Don Bosco Live!

Ligue 1 - Congo-DR

12:30

Royal Leopards vs Moneni Pirates Live!

Premier League - Eswatini

12:30

M’saken vs Jeunesse Sportive Omrane Live!

Ligue 2 - Tunisia

12:30

EM Mahdia vs SS Sfaxien Live!

Ligue 2 - Tunisia

12:30

Stade Gabesien vs ES Zarzis Live!

Ligue 2 - Tunisia

12:30

Kalaâ Sport vs EGS Gafsa Live!

Ligue 2 - Tunisia

12:30

Moknine vs CS Hammam-Lif Live!

Ligue 2 - Tunisia

12:30

Djerba vs Sporting Ben Arous Live!

Ligue 2 - Tunisia

12:35

Al-Ittihad Kalba vs Al Thaid Live!

12:40

Oman Club vs Sohar Live!

12:45

AL Assiouty vs El Mokawloon Live!

Premier League - Egypt

12:45

Pharco vs El Dakhleya Live!

Premier League - Egypt

12:45

Al-Wasl FC vs Masafi Live!

13:00

Magara Young Boys vs Flambeau du Centre Live!

Ligue A - Burundi

13:00

Singida Big Stars vs Coastal Union Live!

Ligi kuu Bara - Tanzania

13:00

Blacks Power vs SC Villa Live!

Premier League - Uganda

13:00

Maroons vs Gaddafi Live!

Premier League - Uganda

13:00

Vipers vs Onduparaka Live!

Premier League - Uganda

13:00

Mebrat Hayl vs Arba Minch Kenema Live!

Premier League - Ethiopia

13:05

Dhofar vs Al Oruba Live!

13:30

Mariglianese vs Lamezia Terme Live!

13:30

Real Agro Aversa vs Trapani 1905 Live!

13:30

Panda B5 vs Maniema Union Live!

Ligue 1 - Congo-DR

13:30

Simba vs Céleste Live!

Ligue 1 - Congo-DR

13:30

Gokulam vs Sudeva Live!

I-League - India

13:30

Bra vs Ligorna Live!

13:30

Città di Varese vs Franciacorta Live!

13:30

Arconatese vs Giana Erminio Live!

13:30

Dolomiti Bellunesi vs Clodiense Live!

13:30

Montebelluna vs Este Live!

13:30

United Riccione vs Bagnolese BP Live!

13:30

Seravezza vs Prato Live!

13:30

Pineto vs Tolentino Live!

13:30

Puteolana vs Trastevere Live!

13:30

Team Altamura vs Cavese Live!

13:30

Derthona vs Crema Live!

13:30

Orvietana Calcio vs Arezzo Live!

13:30

Portici vs Lamezia Terme Live!

13:30

Viterbese vs Vicenza Virtus Live!

13:30

Foggia vs Catanzaro Live!

13:30

Francavilla vs Casertana Live!

13:30

Grasshoppers vs FC Luzern Live!

14:00

Koper vs Tabor Sežana Live!

14:30

Vita Club vs Saint Eloi Lupopo Live!

Ligue 1 - Congo-DR

14:30

TP Mazembe vs Motema Pembe Live!

Ligue 1 - Congo-DR

14:30

Motema Pembe vs Tshinkunku Live!

Ligue 1 - Congo-DR

14:30

Al-Hidd vs Al Riffa Live!

Premier League - Bahrain

14:30

Sturm Graz vs Nice Live!

15:00

Ceuta II vs Sevilla III Live!

15:00

Arges Pitesti vs Universitatea Craiova Live!

15:00

AFC Hermannstadt vs Chindia Targoviste Live!

15:00

Ocna Mureș vs Minaur Baia Mare Live!

15:00

Ghazl El Mehalla vs Al Ahly Live!

Premier League - Egypt

15:00

Torpedo Kutaisi vs Lokomotivi Tbilisi II Live!

15:10

Al-Rustaq vs Al Bashair Live!

15:30

Racing d’Abidjan vs Sporting Gagnoa Live!

Ligue 1 - Ivory-Coast

15:30

Shabab Al Ahli Dubai vs Al Wahda FC Live!

15:30

Muharraq vs Budaiya Live!

Premier League - Bahrain

16:00

Arsenal Tivat vs Petrovac Live!

16:00

Jedinstvo vs Sutjeska Live!

16:00

Jezero vs Rudar Velenje Live!

16:00

Mornar vs Dečić Live!

16:00

Iskra vs Buducnost Podgorica Live!

16:00

Gorilla vs Rayon Sports Live!

National Soccer League - Rwanda

16:00

Awassa Kenema vs Mekelakeya Live!

Premier League - Ethiopia

16:00

Crystal Palace vs Trabzonspor Live!

16:00

Oostende vs Lille Live!

16:30

NK Domzale vs Celje Live!

16:30

Nea Salamis vs Panathinaikos Live!

17:00

El Geish vs Zamalek SC Live!

Premier League - Egypt

17:00

Virtus Entella vs Renate Live!

17:00

Sektzia Nes Tziona vs Hapoel Haifa Live!

17:00

Inter vs Red Bull Salzburg Live!

17:00

Fiorentina vs Always Ready Live!

17:30

Hapoel Acre vs Maccabi Petah Tikva Live!

17:30

Ironi Tiberias vs Agudat Sport Ashdod Live!

17:30

Maccabi Ahi Nazareth vs Hapoel Kfar Saba Live!

17:30

Hapoel Rishon LeZion vs Kafr Qasim Live!

17:30

Hapoel Ramat Gan vs Hapoel Umm al-Fahm Live!

17:30

Sitra vs Al Hala Live!

Premier League - Bahrain

17:45

Lyon W vs Zürich W Live!

17:45

Rosengård W vs SL Benfica Live!

17:45

Beitar Jerusalem vs Ironi Kiryat Shmona Live!

17:45

Antalyaspor vs Napoli Live!

18:00

FV Engers 07 vs TuS Koblenz Live!

Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar - Germany

18:00

FC Cartagena vs Villarreal II Live!

Segunda División - Spain

18:00

Huesca vs FC Andorra Live!

Segunda División - Spain

18:00

Tirana vs Vllaznia Shkodër Live!

18:00

Amorebieta vs Calahorra Live!

18:00

Racing Ferrol vs Linares Deportivo Live!

18:00

Farul Constanta vs CFR 1907 Cluj Live!

18:00

Universitatea Cluj vs Rapid Live!

18:00

ASEC Mimosas vs Lys Sassandra Live!

Ligue 1 - Ivory-Coast

18:00

Padova vs Juventus U23 Live!

18:00

Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Katamon Live!

18:00

BW Lohne vs VfL Osnabruck Live!

18:15

Maccabi Netanya vs Hapoel Hadera Live!

18:30

Farense vs Maritimo Live!

Taça da Liga - Portugal

19:00

Antoing vs Courcelles Live!

19:00

Huétor Tájar vs Real Jaén Live!

19:00

Manchester United W vs Everton W Live!

19:00

Liverpool W vs Manchester City W Live!

19:00

Cadiz vs Manchester United Live!

19:30

Llanidloes Town vs Penrhyncoch Live!

FAW Championship - Wales

19:30

Buckley Town vs Mold Alexandra Live!

FAW Championship - Wales

19:30

Cefn Druids AFC vs Chirk AAA Live!

FAW Championship - Wales

19:30

Conwy Borough vs Prestatyn Town Live!

FAW Championship - Wales

19:30

Holywell vs Ruthin Town Live!

FAW Championship - Wales

19:30

Llandudno vs Holyhead Hotspur Live!

FAW Championship - Wales

19:30

Ternana vs Cagliari Live!

19:30

Sevenoaks Town vs Whitehawk Live!

19:30

Sheffield United W vs Aston Villa W Live!

19:45

Kidlington vs Aylesbury United Live!

19:45

Tiverton Town vs North Leigh Live!

19:45

East Stirlingshire vs Stirling University Live!

19:45

BSC Glasgow vs Cowdenbeath Live!

19:45

Hearts U21 vs Spartans Live!

19:45

Gretna 2008 vs Caledonian Braves Live!

19:45

Bo’ness United vs Edinburgh University Live!

19:45

Kidderminster Harriers vs Chester Live!

19:45

Colwyn Bay vs Gresford Athletic Live!

FAW Championship - Wales

19:45

Kingstonian vs Lewes Live!

19:45

Bognor Regis Town vs Cray Wanderers Live!

19:45

Harrow Borough vs Hartley Wintney Live!

19:45

Truro City vs Beaconsfield Town Live!

19:45

Tavistock vs Evesham United Live!

19:45

Stockport County vs Charlton Live!

FA Cup - England

20:00

Tenerife vs Alaves Live!

Segunda División - Spain

20:00

Barcelona B vs Eldense Live!

20:00

Castellón vs Numancia Live!

20:00

Algeciras vs Linense Live!

20:00

Cordoba vs Pontevedra Live!

20:00

Cultural Leonesa vs San Fernando CD Live!

20:00

Internacional de Madrid vs Celta de Vigo II Live!

20:00

Arsenal W vs Juventus W Live!

20:00

Bayern Munich W vs Barcelona W Live!

20:30

Rio Ave vs Sporting CP Live!

Taça da Liga - Portugal